New Year

4:12 PM

PL: Wszystkiego dobrego w NOWYM ROKU ! Już od dawna zaniedbuję tą stronę ale jakoś w dalszym stopniu nie jestem w stanie się z nią 100% rozstać. Korzystając z wolnego czasu postanowiłam troszeczkę pokombinować i pozmieniać tutaj co nie co.
Dzisiaj przychodzę do Was z małymi inspiracjami. A mianowicie stworzyłam kilka kolażów, propozycji stylizacji. Jak widać wpasowują się one w tegoroczne trendy, ale również jak możecie zauważyć różnią się troszkę od stylu,który wcześniej tutaj prezentowałam. Mam nadzieję że przypadną Wam do gustu, bo jest to pewnego rodzaju zajawka przed tym co zaprezentuje w kolejnym wpisie, i tak to będą już zdjęcia moich stylizacji, nareszcie złapałam trochę weny i siły na wszystko :)
Wszystkie ciuszki z poniższych zdjęć zaczerpnęłam ze stronki, którą przypadkowo znalazłam w internecie. I jak już weszłam na StyleWe to od razu byłam pod ogromnym wrażeniem. Nie jest to jakaś strona proponująca ciuszki słabych jakości. Tutaj znajdziemy naprawdę ciekawy asortyment prosto od projektantów. Jest to wymarzona strona dla osób lubiących wyróżniać się w tłumie lub po prostu dla tych,którzy już mają dość sieciówkowych klonów. Jakość ubrań jest naprawdę rewelacyjna, a co za tym idzie cena jest do tego adekwatna. Jednak kto by się nie skusił na rzecz, która posłuży na lata..?
ENG: All the clothes of these pictures I took of the sites that I found by chance on the Internet. And as I walked on StyleWe it right away, I was impressed. This is not a party proposing poor quality clothes. Here we find really interesting range straight from the designers. It is a dream site for people who like to stand out in a crowd, or simply for those who already have enough shopsclones. The quality of clothes is really sensational and hence the price is adequate for this. But who would not be tempted to, which will be used for years ..? You can find there so many beautiful dresses fashion kimono. StyleWe also provides interesting articles e.g best drugstore bb cream.
I Hope you like it and JUST FASHION NOW (come visit it)You Might Also Like

6 komentarze

 1. Ubrania bardzo ładne, ale zwracaj uwagę na interpunkcję i ortografię. Naprawdę nietrudno zapamiętać jest, że przed: który, że, a, bo, ponieważ, itp. Stawiamy przecinki.
  KolaRZ, to taka osoba, która jeździ na rowerze, a kolaŻ, to zestawienie zdjęć. :)
  Pozdrawiam.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Dzięki, przyjmuje tą uwagę i robię poprawkę niestety jestem dysortografem i takich błędów ewidentnie nie widzę.
   Pozdrawiam :)

   Delete
 2. plecak bardzo mi się podoba :)

  Pozdrawiam Zocha :)
  http://www.zocha-fashion.pl/

  ReplyDelete

hope you like it :)