NEWARRIVALDRESS

12:00 PM

Pozostając w tematyce sukienek, przedstawiam Wam kolejną turę sukni tym razem wszystkie w jasnych kolorach. Chociaż za oknem szaro buro, w dalszym ciągu nie chcę pogodzić się z tą pogodą, dlatego wybieram wszystko co jak najbardziej kojarzy mi się z latem.
Sukienki wybrałam wraz ze sklepem newarrivaldress . Jak sama nazwa wskazuje jest to kolejny sklep w którym kupimy  tylko i wyłącznie na piękne sukienki. Sama jestem posiadaczką jednej  z nich i naprawdę jestem zachwycona. Sukienki są wykonane ze świetnych materiałów i  w rzeczywistości wyglądają tak samo jak na zdjęciach. Co do wybrania odpowiedniego rozmiaru, wszystkie wymiary są podane więc należy tylko się zmierzyć i wybrać odpowiedni rozmiar.  Na stronie znajdziemy naprawdę wiele wspaniałych sukienek. Więc zakupoholiczki uwaga, bo sama przyznaję że miałam problem z wybraniem tej jednej, a co dopiero wybrania tylko kilku to tego posta. Jednak jeżeli macie w kalendarzu już zapisane imprezy typu wesele, studniówka czy też sylwester na który na pewno każdy się wybiera serdecznie polecam odwiedzenie tej stronki. Na niej każdy znajdzie coś dla siebie.A teraz po skrócie pokażę Wam kilka wybranych przeze mnie modeli.
Na sam początek te inexpensive homecoming dress :
Wybrałam te najbardziej klasyczne modele, które możemy ubrać na wiele okazji. Zaprezentuje tutaj sukienki o ciekawych fakturach oraz koronki . Mnie osobiście to one właśnie zauroczyły i nie wyobrażam sobie nie posiadać którejś z nich w swojej szafie. Przygotowałam modele bardziej dziewczęce o fasonach rozszerzanych czyli uszytych z koła.A teraz coś z nieco wyższej półki, jednakże pokażę Wam tutaj sukienki do 100$. Jak już po nich widać są nieco bardziej eleganckie oraz pełne przepychu. Sukienki całe we wzorach cekinowych to idealne rozwiązanie na wieczorną randkę. A te z opuszczonymi ramionami są bardzo kobiece oraz jak najbardziej eleganckie. Satyna to zdecydowanie materiał na ten sezon więc nie obyłoby się tutaj bez sukienki o tym materiale. Akurat padło na biały satynowy materiał. Sukienka ta nie dość, że jest w tym materiale to na dodatek posiada przepięknie skrojone plecy oraz ozdoby z cyrkonii, czyż to nie idealne połączenie na wystrzałową imprezę?Na sam koniec polecam wejść na główną stronę i zgarnąć kupony, które zawsze sprawią, iż z naszego konta ubyć może troszeczkę mniej pieniążków.

Co do wysyłki  to jest wiele opcji, a jeżeli coś pójdzie nie tak to zawsze można się skontaktować się z obsługą klienta, która odpowiada dosłownie od razu jeżeli wybierzemy opcję online. Dostajemy również track id, dzięki któremu jesteśmy w stanie prześledzić kiedy paczka zawita w naszym domku.

You Might Also Like

4 komentarze

hope you like it :)